Merhaba,
BursaYilbasi.com sitemizin kolaylıklarından faydalanmak için Hızlı Giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Giriş

BursaYilbasi.com
Hızlı Menü

Bölgeler
Geri Kapat

Paluk Restoran Yılbaşı Programı 2020

Şimdi Paluk Olmak Vardı

MEKAN HAKKINDA

PALUK Restoran size engin denizlerin muhteşem lezzetlerini vaad ediyor...
 
Paluk yeni konseptiyle daha güzel :)

Sıcak ve soğuk Ege otları - Deniz ürünleri mezeleri - Cızlama - Kalamar - taptaze Balık çeşitleriyle Eker Meydan'da...

Paluk'ta Alkol servisi de başlamıştır, bekleriz.
 
Eker Meydan'da emrinize amadeyiz...
 
Şadi Pirselimoğlu ve Levent Akkuş’un dostluğu 16 yıl öncesine dayanıyor. Her ikisi de Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu, uzun yıllar uluslararası firmalarda birlikte çalışmışlar. Aynı gün ve saatte istifa etmişler ve “ Uzun süreçli istişareler ve değerlendirmeler neticesinde, yurtiçi ve yurtdışında birçok yere seyahat etmiş olmanın da etkisiyle, “farklı bir şey yaparak kendi farkımızı ortaya çıkarmamız gerektiğini düşündük ve böylelikle bir "balık restoran’ı" açmaya karar verdik. Adını da "PALUK" koymayı uygun gördük.” diyor.
 
Tamamen deniz balıkları servis edilen restoranda, taze balık konusunda müthiş hassas davranan ortaklar, en taze balığın peşinden koşuyor, balıklarını her gün balık halinden ve Gemlik’teki balıkçı arkadaşlarından temin ediyor. Şadi Pirselimoğlu ve Levent Akkuş’un zaman zaman yamaklık yaptığı şefleri Recep Yüksel ise alanında kendisini çok iyi yetiştirmiş, büyük beğeni kazanmış bir mutfak sanatkârı. Ekibin en büyük motivasyonu heyecan verici geri dönüşler almalarıyken en büyük hedefi ise bu beğeni seviyesini kaybetmemek ve geliştirmek.
 
Müşterilerin talepleri doğrultusunda onlara özel küçük dokunuşlarla sundukları lezzetlere ve son derece geniş meze ve ara sıcak menüsüne sahip olan Paluk Restoran, her şeyden önce müşterilerinin tekrar gelmelerine sebep olacak lezzetler yaratmayı hedefliyor, sunduğu ekmekten zeytine kadar lezzet konusunda hassas davranıyor. Mevsim balıkları sunmaları sebebiyle menüsü her gün doğal olarak revize olan restoranda; mezeler, balık çorbası, levrek simidi, balık böreği, balık köftesi, karides ve kalamar değişmeyen lezzetlerden. Müdavim yaratan soslu sunumları bulunan Paluk Restoran’da müşterilerinin en çok tercih ettiği lezzet ‘Levrek Simidi’yken özellikle Recep Usta’nın özel soslarıyla sunduğu ızgara balık ve deniz mahsulleri mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında.
 
Herkesin kendine göre bir tat bulabileceği geniş bir menüsü olan Paluk Restoran, her çocuğa balık yedirebileceği konusunda iddialı ve lezzetlerin devamlılığını sağlamak için ürünlerini her zaman aynı yerden tedarik ederek müşterilerinin aklında her zaman kaliteli bir iz bırakmayı hedefleyen güçlü bir misyona sahip.
 

Paluk 2017 Yılbaşı Programı Bilgisi İsteyin, Yerinizi Ayırtın.

Talebiniz
Kişi Bilgileri
Güvenlik Sorusu
Not: Talebiniz firma yetkililerine iletilip en kısa zamanda tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir.