Merhaba,
BursaYilbasi.com sitemizin kolaylıklarından faydalanmak için Hızlı Giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Giriş

BursaYilbasi.com
Hızlı Menü

Bölgeler
Geri Kapat

BAOB Şehir Kulübü

BAOB'DA ÖZELSİNİZ

MEKAN HAKKINDA

BAOB Lunch Dinner Bistro’dan New York Konsepti

BAOB Restaurant’da, Avrupa ve Dünya Mutfağından farklı tatlara ve sunumlara şahit olacaksınız. Dört ana bölümden oluşan restoranda, her bir bölümün ayrı ayrı kendine has müzikleri ve yeme - içme konseptiyle birlikte, kaliteli dostlukların yaşandığı, sosyal hayatınıza değer katacak, sevgi ve aşk dolu, yaşama dair bir mekan ortaya çıkmıştır.

İş toplantılarınızı rahat ve farklı bir ortamda yapabileceğiniz ve daha pek çok özel organizasyon için ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz “BAOB Lunch Dinner Bistro” sizler için vazgeçilmez olacak.

Konseptlere ve yaşam alanlarına bölünmüş mekan, 950 m2'lik alanında keyifli mimarisi ile göz zevkinize de hitap ediyor. BAOB Lunch Dinner Bistro'da her noktaya özel mimari dokunuşlar yapılarak gelen misafirlerin tüm konforu düşünülmüş.

Kendinize Saklayacağınız Bir Mekan BAOB Lunch Dinner Bistro
Kulağınıza gelen melodiler ile harika anlar yaşayıp eşsiz lezzetler ile bu saklı mekanın sakinliğini ve yaşayan alanlarının keyfini çıkarmaya doyamayacaksınız.

En Şık Kıyafetlerinizle Sizleri Bekliyoruz
Konum olarak Bursa’nın yeni merkezinde büyük bir yaşam alanı üzerine kurulmuş olan BAOB Lunch Dinner Bistro'da iş hayatına uygun menü ve konseptlerin baz alındığı New York vari bir hava sezebilirsiniz. Bursa’nın yüksek gökdelenlerinin ortasında dilediğinizde farklı zamanlarda farklı ortamlarda bulunmanızı sağlayacak Cafe olarak da değerlendirilen Lobi, Bistro, Yeşil Alan, meyhane olarak kullanılan Kış Bahçesi ve A la Carte Salon olarak adlandırılan her bir bölüme ait tat, sunum ve müzikler sayesinde sizin ihtiyaç duyduğunuz özel atmosferi sağlamayı başarıyor.

BAOB’un piyanolu Lobisinde ve Bistrosunda ister spor kıyafetlerinizle rahatça oturup gazetenizi kitabınızı okuyabilecek, isterseniz de Salon bölümünde en şık kıyafetlerinizle gelebilecek, özel seçim dünya şarap çeşitleriyle, öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz nezih ortamlarda eşsiz zamanlar geçirmeniz sağlanıyor.

Canlı Müzik BAOB’da Daimi
Her güne özel eşsiz canlı müzik programlarıyla oldukça hoş bir ortamda vakit geçirebilir, tam donanımlı Amerikan barından kupon içkilerin tadına bakabilirsiniz. Böylece eğlenceli arkadaş toplantılarını daha nezih ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Müzik keyfini özel lezzetler ve zengin sunumları ile birleştiren BAOB Lunch Dinner Bistro vazgeçilmezleriniz arasına girecek.

BAOB’da Siz Özelsiniz
Hayatımızda artık önemli bir yer alan sosyal medyayı ve kullanıcılarını unutmayan BAOB Lunch Dinner Bistro, takipçilerine çeşitli sürpriz ve ikramlarda bulunacak. Etkinliklerde takipçilere çeşitli öncelikler tanınıyor ve tüm misafirler samimiyetle karşılanarak evlerindeymiş gibi rahat hissetmeleri sağlanıyor. Tüm önemli günlerin layıkıyla kutlanacağı bir mekan olan BAOB’dan randevunuzu şimdiden alarak özel günleriniz için hazırlanacak özel menülerin keyfini mutlaka çıkarmalısınız...

BAOB 2017 Yılbaşı Programı Bilgisi İsteyin, Yerinizi Ayırtın.

Talebiniz
Kişi Bilgileri
Güvenlik Sorusu
Not: Talebiniz firma yetkililerine iletilip en kısa zamanda tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir.